Deň výživy 2017

Dňa 16. októbra 2017 sa v našej škole konal Deň výživy pri príležitosti Svetového dňa výživy. Tak ako každý rok, mali sme možnosť nielen rozprávať o tom, čo robiť pre zdravý životný štýl, ale urobiť niečo vlastnými rukami. V treťom ročníku žiaci umývali krájali, pripravovali stôl a ako sa im to vydarilo posúďte sami z našich fotografií.
V druhom ročníku bola ako tradične miestnosť venovaná mlieku a mliečnym výrobkom a vo štvrtom ročníku vode. V prvom ročníku sme pracovali s interaktívnou tabuľou a v nultom ročníku sme kreslili.
Tento rok sme mali novinku v podobe živej hudby pri cvičení v telocvični. Žiaci elokovanej triedy zo ŠZŠ nám hrali pri cvičení.
Všetci sme sa cítili výborne, ovocie a zelenina na záver chutili každému, s novými vedomosťami o potrebe a dôležitosti konzumácie čerstvých vitamínov sme sa pustili do získavania ďalších vedomostí.