Preteky na snehu

Pani Zima sa konečne ukázala v celej svojej bielej nádhere a tak sme v stredu 7. februára 2018, zobrali klzáky, boby, sane a  hor sa na kopec za školou. Dobrú náladu a zimnú atmosféru ešte umocnilo vytrvalé sneženie. Snehová pokrývka bola dosť bohatá a tak sme si dráhu na súťaž „Preteky na snehu“ museli najskôr upraviť. Do práce sa dali klzáky a boby, ktoré sneh uhladili a vytvorili peknú dráhu na súťaženie. Na štart sa postavili vždy traja súťažiaci, z ktorých víťaz postúpil do ďalšieho kola. Nakoniec ostali poslední traja súťažiaci, z ktorých vzišlo prvé, druhé a tretie miesto. Víťazkou sa stala Lucia Žigová zo IV.ročníka, na druhom mieste skončili Viktor Kroščen a Matúš Kroščen z I.B a na treťom mieste sa umiestnil Jaroslav Kroščen z II.ročníka. Víťazi dostali vecné ceny. Nakoniec sme sa všetci ešte raz spustili z kopca a zasnežení, vyštípaní od zimy ale plní nových zážitkov sme sa pobrali domov.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.