Výlet do ZOO v SNV

13. jún 2019 Školský výlet – ZOO v Spišskej Novej Vsi

Keďže sa pomaly blíži koniec školského roka, aj žiaci špeciálnej triedy sa vybrali na školský výlet do ZOO v Spišskej Novej Vsi. A hoci bolo poriadne horúco, všetci sa tešili na obyvateľov zvieracej ríše, či už na cudzokrajné zvieratá, ako lev, ťava, tigre, opice, zebra, ale aj na zvieratá žijúce u nás, ako medveď, labute, kačky, somáre, kone a mnoho iných zvierat. Súčasťou ZOO je aj kontaktná ohrada s kozičkami, s ktorými sa mohli deti pohrať a nakŕmiť ich.
Na záver deti využili atrakcie, ktoré ZOO ponúka: detské ihrisko, skákacia žirafa a vyskúšali si aj vodné bicykle.
Úsmev na tvárach všetkých detí svedčil o tom, že sa výlet vydaril a všetci si domov priniesli pekné zážitky.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.